Hakkımızda

ÇELİK Motorsiklet müşteri memnuniyeti güven üzerine inşa edilmiş değişen ekonomik koşullar, teknoloji ve sosyal koşullara ayak uydurmayı başararak sektörde 44 yıllık deneyimi olan Çelik Motorsiklet; bisiklet ve motosiklet parçası ithalatı konusunda çok deneyimli bir firmadır. 2003 yılında motorsiket ve bisiklet pazarındaki büyümeyi görerek motorsiklet ithalata başlamış sektörde hızlı büyümeye katkıda bulunmuştur

Çelik Motorsiklet 44 yıllık deneyimi ile sattığı ürünlerin satış sonrası hizmetlerini düşünerek alanı olan yedek parça ve servis konularında nitelikli hizmet verebilmek için ülke genelinde hemen her yerde servis oluşturmuştur Deneyimli satış kadrosuyla ülkemizin dört bir yanına satış Bayileri  oluşturmuştur. Bu bayiler bölgelerine hakimli deneyimli nitelikli satış bayilerdir.

Hedeflerinde ürün çeşidini arttırmak bayi ve servis sayısını artırarak kesintisiz hizmet vermek olan bir firma sektörün kalite seviyesini yükseltilmesi konusunda bir misyon üstlenerek Çelik motosiklet sektörün lokomotif firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çelik Motorsiklet 2007 yılında yatırım yaparak İstanbul da üretim bandı ilk kuran firmalardandır Ürerim bandı kurarak daha kaliteli yerli EURO 3  belgeli ürünler üretmeye başlamıştır.

ÇELİK Marka dışında her hangi bir motorsiklet markamız yoktur.

Çelik Motorsiklet Çindeki inşaat büyümeyi görerek 2006 yılında mermer traverten ihracatında başlamıştır.

Motorsiklet kullanımı bir kültür belirtisini oluğunu savunan ÇELİK yetkilileri her eve bir motorsiklet sloganıyla Türkiye de kişi başına kulanım oranını Gelişmiş olan ülkeler oranına ulaşması için üzerine düşeni yapacaktır.